Klasifikace povrchů - Porta

Klasifikace povrchů

Podívejte se na počet hvězdiček u názvu zvolené dýhy.

Klasifikace Porta bere v úvahu řadu skupin a rozdělení do nich bylo provedeno na základě kvality úpravy, která rozhoduje o její trvanlivosti a odolnosti vůči vnějším faktorům. Doufáme, že naše klasifikace vám pomůže se rozhodnout co nejlépe a provést optimální volbu. U každého prezentovaného výrobku najdete informace o klasifikaci použitého povrchu.

ECONOMIC

Třída je ideální kombinací kvality a ceny.

STANDARD

Základní třída Porta přináší možnost dlouhodobého použití v domácnostech.

Akrylová barva pro interiér

STANDARD PLUS

Rozšířená třída STANDARD s vylepšenými parametry odolnosti proti otěru a vlhkosti.

Portadecor, Portasynchro 3D, Portacortex, Super Matt

PREMIUM

Třída dokonale spojuje estetický vzhled zaručující vysokou užitnou kvalitu s navrhovaným použitím v obytných budovách a kancelářích.

Portadur, Akrylová barva UV, Přírodní Standard, Přírodní Satén, Přírodní Select, Akrylová barva pro exteriér, Se vzhledem dřeva, Vodou ředitelný lak pro exteriér

PROFESSIONAL

Třída, která v sobě spojuje funkčnost a eleganci všude tam, kde jsou dveře přímo vystaveny dlouhodobému působení vnějších faktorů, s navrhovaným použitím v hotelech, veřejných budovách a kancelářích.

CPL HQ, Polyesterová barva, Portaperfect 3D, Ocelový plech laminovaný PVC

EXTREME

Třída, jejiž parametry chrání intenzivně používané dveře s tímto typem povrchu. Je určena pro prostředí se silným provozem, všude tam, kde denně projdou tisíce lidí.

CPL 0,7, HPL, Kyselinovzdorná nerezová ocel

 

Speciálně pro vás jsme na základě evropských standardů vyvinuli klasifikaci povrchů zohledňující různé vnější podněty, které přímo ovlivňují životnost povrchu dveří. Klasifikace sestává z následujících faktorů, které působí na dveře a dýhy při každodenním použití:

OTĚR

Nevyhnutelné působení při používání každých dveří. Každý den jsou dveře vystaveny mnohonásobnému otěru spojenému s procházením lidí, kdy často plné ruce, přenášené dokumenty nebo osobní věci brání jejich správnému používání. Povrch křídla musí vydržet dětské hry, a často ani domácí zvířata nešetří dveře v očekávání příchodu svých pánů.

VLHKOST

Přímé vystavení vysoké vlhkosti vzduchu se týká právě dýhy a její odolnost vůči tomuto faktoru zaručuje rozměrovou stálost a jednotný povrch po celou dobu životnosti.

ČIŠTICÍ
PROSTŘEDKY

Úklidové práce doma i ve firmě vyžadují použití čistících prostředků, což obvykle není bez významu pro stálost povrchu.

DENNÍ
SVĚTLO

Faktor ovlivňující změnu barevného tónu během dlouhé doby používání. Ověřili jsme pro vás všechny druhy dýh a jejich způsob reakce na světlo při mnohaletém používání a s hrdostí zdůrazňujeme, že námi zvolené povrchy dveří dosahují velmi dobrých výsledků po celou dobu používání.